Alışan Arge

Alışan Lojistik A.Ş. olarak İstanbul ve Konya tesisimizde 2 ayrı Ar-Ge Merkezimiz bulunmaktadır.

Ar-Ge merkezlerimiz, entegre lojistik çözümleri ve teknolojik gelişimi ile sektör lideri olmayı hedeflemektedir.

Araştırmacı, teknisyen ve destek personellerinden oluşan İstanbul ve Konya tesislerimizde toplamda 55 kişilik ekibimiz, depolama ve taşımacılık faaliyetlerinde yapay zeka, kendi kendini yöneten cihazlar, otomasyon sistemleri ve otonom ürün toplama sistemleri için bilişim teknolojileri ve yazılım geliştirme üzerine çalışmaktadır.

 

ALIŞAN LOJİSTİK AR-GE MERKEZİ STRATEJİMİZ

Değişim mühendisliği kapsamında, yeniden tasarlama (BPM) metodolojisi ile iş süreçlerimizi optimize etmek.

Karar verme mekanizmalarını hızlandırmaya yardımcı olan ve müşteri isteklerine ve operasyonel süreçlere tam olarak entegre edilebilen uygulamalar kullanmak.

Tüm lojistik süreçlerini entegre ederek sektör lideri olmanın yanı sıra global firmalarla tamamlayacak teknolojik ar-ge çalışmaları yapmak.

İç ve dış müşteri iletişimi ve işbirlikleri oluşturmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için hizmet kalitesini sürekli artırmak.

 

ALIŞAN LOJİSTİK AR-GE MERKEZİ VİZYON

Kurumsal hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, geleceğin teknoloji ve hizmetlerini şekillendirecek etkin geliştirme projeleri ile yeni ürün ve hizmetler geliştirmek, insan ve doğa bilincimizi ön planda tutmak.

 

ALIŞAN LOJİSTİK AR-GE MERKEZİ MİSYON

Kurumsal hedef ve stratejilerimiz ile etik değerlerimiz doğrultusunda, insan ve çevre açısından sorumluluklarımızın bilincinde olarak en yenilikçi ürünleri sunmak, katma değeri yüksek, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirerek, yaratıcı ve yenilikçi ürünler sunmak. Son teknolojiler kullanılarak çalışanlar ve iş yaptığımız sektörler aracılığıyla güçlü bir sinerji oluşturmak.